top of page

Prodej Apartmán s výhledem na bazén

Apartmán s výhledem na bazén Torrevieja, ES

Živá kamera Torrevieja


Prodej zařízeného bytu v krásném prostředí Torrevieja, Španělsko. Byt je ideální pro vlastní bydlení i jako pronájem na platformách AirBnb a Booking.


Objevte svůj městský ráj jen pár kroků od pulzujícího centra města Torrevieja. Tento okouzlující byt vám nabízí privilegovanou polohu a veškeré vybavení, které potřebujete pro pohodlný a sofistikovaný život.


Prostorná ložnice tohoto bytu vám poskytne klidný a útulný prostor k odpočinku a relaxaci po náročném dni. Každé ráno vás přivítá jemné sluneční světlo, které proniká okny a vytváří poklidnou a osvěžující atmosféru.

Prostorný obývací pokoj je ideálním místem pro přijímání hostů a prožívání nezapomenutelných okamžiků. S dostatkem prostoru pro vytvoření různých atmosfér si můžete vytvořit vlastní zábavný prostor nebo si užít klidné večery se svými blízkými.

Samostatná kuchyně je snem každého milovníka vaření. Je vybavena moderními spotřebiči a nabízí dostatek úložného prostoru, abyste mohli vyjádřit svou kulinářskou kreativitu.

Představte si, že si užíváte dlouhá slunečná odpoledne na obrovském balkoně a zároveň si vychutnáváte panoramatický výhled na bazén. Je to ideální místo pro relaxaci, popíjení sklenky vína a užívání si klidné atmosféry, která vás obklopuje.

Tento byt je dokonalým útočištěm uprostřed rušného města. Nabízí vynikající polohu, prostornou ložnici, koupelnu s hydromasážní sprchou, prostorný obývací pokoj a samostatnou kuchyni. Nezmeškejte tuto příležitost mít svůj vlastní koutek klidu v blízkosti centra dění!


Zavolejte nyní, domluvte si prohlídku a objevte všechny výhody, které tento byt nabízí.

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Play Video
bottom of page