top of page

Prodej bytu 3+k.k. v rodinném domě

Prodej bytu 3+k.k. v rodinném domě

Živá kamera Torrevieja

Vítejte v tomto okouzlujícím zařízeném 3+.k.k v domě s komunitním bazénem, který se nachází v krásném prostředí Torrevieja ve Španělsku.

Tento přízemní byt je ideální jak pro majitele, kteří si zde mohou užívat pohodlného bydlení, tak i pro ty, kteří chtějí využít jeho potenciál pro pronájem na platformách AirBnb a Booking.


Dům se nachází v klidné rezidenční komunitě s veřejným bazénem, který je skvělý pro ty, kteří si rádi užívají venkovního prostoru a relaxovaného životního stylu. Díky výhodné poloze a praktickému uspořádání je tato nemovitost ideální jak pro páry, tak pro malé rodiny.

Po vstupu do domu vás přivítá světlý a prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem, který je ideální pro zábavu a odpočinek. K domu také patří 30m2 terasa, která se táhne podél hlavní fasády domu. Tato velká terasa je skvělým místem pro venkovní stolování, opalování nebo jednoduše relaxaci v klidném prostředí.

Plně vybavená kuchyň nabízí všechny potřebné spotřebiče a dostatek úložného prostoru. Její funkční design usnadňuje přípravu jídla.

Dům má dvě světlé a prosvětlené ložnice, obě s velkými vestavěnými skříněmi. Plně vybavená koupelna s vanou se nachází v blízkosti ložnic.

Kromě vnitřních prostor nabízí tato nemovitost také přístup k veřejnému bazénu, kde si můžete vychutnat osvěžující koupání v horkých letních dnech. Bazén a společné prostory jsou dobře udržované, což vám poskytuje další prostor pro relaxaci a setkávání se sousedy.


Poloha tohoto domu je vynikající s snadným přístupem k místním obchodům, restauracím a veřejné dopravě. Blízkost parků a zelených ploch vám také umožní vychutnat si příjemné procházky na čerstvém vzduchu.

Nenechte si ujít tuto příležitost získat tento okouzlující dům

Torrevieja je přímořské město na jihovýchodě Španělska, které se nachází na Costa Blanca v provincii Alicante. Toto město je oblíbeným turistickým cílem a má mnoho zajímavých míst a aktivit k nabídce. Zde je několik informací o Torrevieje:

1. Pláže: Torrevieja je známá svými nádhernými plážemi. Mezi nejpopulárnější patří pláže Playa del Cura, Los Locos a La Mata. Tyto pláže nabízejí jemný písek, tyrkysovou vodu a jsou ideální pro opalování, koupání a vodní sporty.

2. Salinas de Torrevieja: Tato slaniska jsou jednou z největších slaných ploch ve Španělsku a jsou známá svými růžovými jezery. Můžete si prohlédnout fascinující krajinu, pozorovat mnoho druhů ptáků a dokonce se i vykoupat v jednom z jezer s vysokým obsahem soli.

3. Paseo Marítimo: Paseo Marítimo je pobřežní promenáda, která se táhne podél pobřeží Torrevieji. Je to skvělé místo pro procházky, jízdu na kole nebo jen relaxaci s nádherným výhledem na moře.

4. Muzeum moře a soli: Pokud máte zájem o historii a kulturu Torrevieje, navštivte Muzeum moře a soli. Zde se dozvíte více o výrobě soli, rybolovu a historii města.

5. Parky a zahrady: Torrevieja má také krásné parky a zahrady, jako je Park of Nations (Park národů) a Parque de las Naciones (Park národů).


Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Play Video
bottom of page