top of page

Prodej Fantastický 3 pokojový byt v La Mata

Fantastický 3 pokojový byt v La Mata

Živá kamera Torrevieja

Prodej zařízeného bytu v krásném prostředí Torrevieja, La Mata, Španělsko.

Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako pronájem na platformách AirBnb a Booking.

Představujeme Vám tento zařízený apartmán s jednou ložnicí, nacházející se ve 3. patře s terasou a částečným výhledem na moře, v lokalitě Torrevieja ve Španělsku. Jeho jižní orientace nabízí příjemné slunečné dny. Apartmán je situován pouhých 250 metrů od nádherných pláží La Mata a je pohodlně dostupný ke všem základním službám, které potřebujete pro svůj každodenní život.

Tato lokalita je také dobře dostupná po silnici a autobusem do okolních vesnic. La Mata je okouzlující město na pobřeží Costa Blanca, které kromě svých dlouhých, jemných písečných pláží nabízí také další atrakce, jako je přírodní park Lagunas. To činí tuto lokalitu perfektní pro relaxační dovolenou nebo pronájem.

Celkové náklady na tento apartmán činí 98 eur ročně za daně a poplatky společenství, zatímco roční náklady na správu domu činí 236 eur. Tento apartmán je skvělou investicí pro ty, kteří hledají pohodlné a stylové bydlení ve španělském přímořském ráji.

Neváhejte a kontaktujte nás dnes, abychom Vám mohli poskytnout další informace a uspořádat prohlídku tohoto atraktivního apartmánu.

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Play Video
bottom of page