top of page

Prodej Apartmán Město: Torrevieja

Prodej Apartmán Město: Torrevieja

Živá kamera Torrevieja

Torrevieja Ložnice: 1 Koupelny: 1 Užitečné: 48 m² Sup. Zastavěná Plocha: 53 m² Charakteristiky Kuchyně: Americká - Vybavená terasa: Prosklená - 6 m² Orientace: Východ Bazén: Komunální Zařízeno: Ano Klimatizace: Ano Výtah: Ano Solárium: Ano Vestavěné skříně: Ano Počet pater budovy: 5 Okna: hliník Typ oken:


Apartmán v destinaci Torrevieja Playa la Acequion 1 ložnicový apartmán 300 m od pláže se společným bazénem a soláriem, 53 m2 v budově s různými vchody a východy ven a v klidné oblasti. Torrevieja, je pobřežní město, které se nachází na břehu Středozemního moře, jižně od provincie Alicante, v regionu La Vega Baja a patří do tzv. Costa Blanca. Má asi 107 000 obyvatel a má obec, která hraničí na severu s obcí Guardamar del Segura, na západě s Rojales a Benijófar, na jihozápadě s Montesinos a San Miguel de Salinas a na jihu s plážemi Orihuela. Klima v Torrevieji je velmi stabilní, reaguje na mírné kontinentální, s převahou mírných teplot jak v zimě, tak v létě.


Nejchladnější měsíce jsou leden a únor, s teplotami v rozmezí 12 až 16 ° C a nejteplejší červenec a srpen s teplotami v rozmezí 28 až 35 ° C. Podzim (od října do prosince) je velmi mírné období s teplotami v rozmezí od 21 do 27 ° C. Srážky jsou vzácné a občasné. Jeho dobré klimatické podmínky a rozsáhlé pobřeží, s promenádou, jeho 20 kilometrů pobřeží se sedmi velkými a čistými plážemi (La Mata, Cabo Cervera, Los Locos, El Cura, El Acequion, Los Naufragos a Ferris) a skóre zátok s bohatými útesy, moderní jachtařský klub a velké množství turistických služeb a zařízení, spolu s přátelským a pohostinným charakterem svých obyvatel z něj učinily jednu z hlavních turistických destinací ve Španělsku.Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Play Video
bottom of page