top of page

Prodej APARTMÁN TORREVIEJA, Španělsko

APARTMÁN S TURISTICKOU LICENCÍ,

Živá kamera Torrevieja

APARTMÁN S TURISTICKOU LICENCÍ, OBLAST LOS FRATALES. 500M OD PLÁŽE, SPOLEČNÝ BAZÉN.


Na prodej: Zařízený apartmán ve Španělsku v lokalitě Torrevieja

Máme tu pro vás skvělou nabídku - prodej zařízeného apartmánu ve skvělé lokalitě Torrevieja ve Španělsku. Tato klidná oblast nabízí pocit soukromí díky malému počtu sousedů a je ideálním místem pro relaxaci. Apartmán je orientován na jihovýchod, což zaručuje dostatek slunečního svitu během celého dne.

Byt disponuje vlastním soláriem, které je skvělým místem pro odpočinek a slunění. Dále zde najdete vnější pokoj, koupelnu a plně vybavenou kuchyň. Prostorný obývací pokoj s velkou terasou nabízí dostatek prostoru pro rodinné setkání a relaxaci. V apartmánu je také nová klimatizace a elektrický ohřívač vody, které zajišťují pohodlí po celý rok. Turistická licence je zde také k dispozici, což představuje skvělou příležitost pro pronájem apartmánu v turistické sezoně.

Informace o prostorovém uspořádání:

- Pokoje: 1

- Ložnice: 1

- Koupelny: 1

- Toalety: 1

Celková plocha apartmánu činí 40 metrů čtverečních, k tomu přidáváme také terasu o velikosti 5 metrů čtverečních.

Pokud hledáte klidné a slunné místo v blízkosti moře, tento apartmán je ideální volbou. Nezapomeňte, že Torrevieja je známá svými plážemi, nádherným pobřežím a příjemnou atmosférou.

Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve, abychom vám mohli poskytnout více informací a domluvit prohlídku tohoto zařízeného apartmánu.Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page