top of page

Prodej apartmánu s bazénem v Torrevieja.

Apartmán s bazénem v blízkosti pláže Torrevieja,Španělsko.

Živá kamera Torrevieja

Nabídka prodeje bytu 2+k.k. v Torrevieja - Vhodný k pronájmu, s bazénem a blízko pláže.


Máme pro vás skvělou nabídku bytu v Torrevieja, který je ideální jak pro rekreační pronájmy, tak pro celoroční bydlení. Tento apartmán s bazénem se nachází ve velmi atraktivní lokalitě, jen kousek od nádherných pláží Los Locos a El Cura a nedaleko Paseo Marítimo de Torrevieja.


Charakteristika bytu:- 1 místnost(i) - prostorný obývací pokoj, kde můžete relaxovat a odpočívat.- 1 Ložnice - útulný dvoulůžkový pokoj s praktickými vestavěnými skříněmi.- 1 Koupelna - plně vybavená koupelna pro váš komfort.- Celková plocha 45 m - dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.- 1. podlaží - snadný přístup a pohodlné cestování do bytu.Tento byt nabízí skvělou investiční příležitost za velmi dobrou cenu. Díky jeho strategické poloze je oblíbeným místem pro turisty, kteří sem rádi jezdí na dovolenou. To vám poskytuje skvělou příležitost využít ho jako rekreační pronájem a získat zajímavé výnosy.Navíc, díky své poloze v blízkosti supermarketu, barů a restaurací, máte vše, co potřebujete, doslova jen pár kroků od domu. Tento apartmán je plně zařízený, což vám umožní se okamžitě nastěhovat bez jakýchkoli starostí. Můžete si užít krásný výhled z prosklené terasy a užívat si slunce a příjemného počasí, které je v této oblasti typické.Vzhledem k tomu, že je momentálně těžké najít podobný byt na trhu, neváhejte a obraťte se na nás co nejdříve, abyste si tento skvělý byt v Torrevieja mohli rezervovat pro sebe.


Toto je opravdu jedinečná nabídka a my jsme tu, abychom vám pomohli s každým krokem při realizaci této výjimečné investice.Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost vlastnit byt v Torrevieja, který nabízí nejenom pohodlí, ale také krásné pláže a vynikající atmosféru této nádherné španělské destinace. Kontaktujte nás ještě dnes a rádi vám poskytneme další informace a domluvíme prohlídku tohoto úžasného bytu.


Letecké spojení:

1. Z Prahy existují pravidelné letecké spoje do Alicante. Můžete si vybrat z různých leteckých společností, které nabízejí přímé lety nebo lety s přestupy. Let z Prahy do Alicante trvá obvykle kolem 2 až 3 hodin, v závislosti na typu letu a délce přestupu.

2. Z Pardubic pravidelné přímé letecké spojení do Alicante obvykle není k dispozici. Můžete se ale přepravit na letiště v Praze nebo jiném blízkém větším letišti a odtud pokračovat do Alicante.Vzdálenost od letiště Alicante do Torrevieja:Letiště Alicante-Elche (také nazýváno Aeroport Alacant-Elx) se nachází přibližně 43 km severozápadně od města Torrevieja.


Cesta z letiště do Torrevieja trvá asi 40 minut a můžete využít taxi, pronájem auta nebo autobusové spoje, které jsou k dispozici na letišti. Autem je to nejrychlejší způsob, jak se dostat do Torrevieja z letiště Alicante.

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page