top of page

BYT 3+1 V TORREVIEJA

BYT 3+1 NA PRODEJ V TORREVIEJA

Živá kamera Torrevieja

🌟 Vítejte ve svém vysněném pobřežním útočišti v La Mata, Torrevieja! 🌊

Vstupte do klidu s tímto nádherným apartmánem orientovaným na jih se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, který se může pochlubit úchvatným panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Tento dům se nachází v srdci La Mata a nabízí klidný únik uprostřed pulzujícího pobřežního kouzla.

✨ Vlastnosti, které z tohoto bytu dělají klenot: 🌅 Orientace na jih pro celodenní sluneční světlo a úžasné výhledy od východu k západu slunce. 🏖️ Blízkost nedotčených pláží La Mata, jen na procházku za sluncem zalitou relaxací. 🛍️ Pohodlný přístup k místnímu vybavení, obchodům, restauracím a pulzujícím trhům, které nabízejí chuť autentické španělské kultury. 🌴 Balkon nebo terasa, kde se můžete ponořit do malebných výhledů a vychutnat si stolování pod širým nebem v uklidňujícím mořském vánku. 🚗 Vynikající dopravní spojení pro snadné poznávání Torrevieje a jejího okolí.

Tento byt není jen domov; je to upgrade životního stylu, který kombinuje pohodlí, pohodlí a přirozenou krásu v jednom balíčku. Ať už hledáte trvalé bydliště, dovolenou nebo investiční příležitost, tato nemovitost v La Mata, Torrevieja, je perfektní volbou.

Kontaktujte nás nyní a využijte tuto šanci vlastnit svůj kousek ráje v jedné z nejžádanějších španělských pobřežních destinací! Prožijte středomořský sen s tímto výjimečným jižně orientovaným apartmánem v La Mata, Torrevieja. 🏝️🏠

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page