top of page

NOVOSTAVBA V GUARDAMAR DEL SEGURA

NOVOSTAVBA REZIDENČNÍHO KOMPLEXU V GUARDAMAR DEL SEGURA dostavba 2024.

Živá kamera Torrevieja

Nabízím k prodeji byt v novém developerském projektu v Guardamar del Segura.

Tento byt o celkové rozloze 62,00 m2 se nachází v moderním rezidenčním komplexu. Zastavěný povrch činí 85,00 m2 a k dispozici je také terasa o velikosti 12,00 m2. Byt je ve stavu novostavby s rokem výroby 2024.


Disponuje 2 ložnicemi a koupelnou. Od pláže "Los Viveros" je vzdálený pouze 600 metrů, což jej činí ideálním místem pro ty, kteří hledají bydlení v blízkosti moře.

Vybavení bytu zahrnuje výtah, šatní skříně, komoru a obrněné dveře. Součástí komplexu je také komunitní bazén a parkovací místa jsou zahrnuta v ceně. Dále je přednastavená klimatizace pro vaše pohodlí.


Tento novostavba rezidenční komplex je devítipodlažní budova s 60 apartmány a penthousy s 2 a 3 ložnicemi. Všechny byty mají otevřenou kuchyni propojenou s prostorným obývacím pokojem. Komplex nabízí také velké společné zahradní plochy a bazén.

Guardamar del Segura je známé svým typicky středomořským klimatem a krajinou. Máte zde také možnost vychutnat si bohatou gastronomii s kvalitními produkty z moře i místní tržnice. Město je obklopeno nekonečnými písečnými plážemi, které nabízejí relaxaci a nádherné západy slunce.

Díky blízkosti letiště Alicante je Guardamar del Segura turisticky atraktivním místem na pobřeží Středozemního moře.


Pokud máte zájem o tento byt v Guardamar del Segura, neváhejte mě kontaktovat pro další informace nebo prohlídku. Tato nemovitost představuje skvělou investiční příležitost s možností trvalého bydlení nebo pronájmu.

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page