top of page

Prodej řadového domu - Torrevieja (Los Frutales)

Řadový dům - Torrevieja (Los Frutales)

Živá kamera Torrevieja


Řadový dům - Torrevieja (Los Frutales), Zastavěná plocha 62,5 m 2 , 49 m 2 , 3 ložnice, 2 koupelny, bazén, Urbanizacion.


Krásný dvoupatrový světlý dům2 ložnice a 2 koupelny Velká terasa 8m2

Klimatizace Komunitní bazén Vzdálenost od moře 200m La Mata Přízemí : Obývací pokoj s kuchyní, jedna koupelna První patro: dvě ložnice s koupelnou .Druhé patro: ložnice s koupelnou .Dům se prodává kompletně zařízený. Skvělé na celoroční bydlení i na pronájem. Bez nutnosti rekonstrukce či oprav.Veškerá občanská vybavenost v okolí.


Tento dům je možné pronajímat v sezóně okolo 100-120 euro/noc. Zajímá vás možný roční výnos? Kontaktujte mě. Pomůžeme vám se vším od výběru nemovitosti, přes koupi až po správu nemovitosti.Možno financovat přes hypotéku v ČR. V případě zájmu vám náš poradce pomůže zjistit možnosti, popřípadě vše vyřídit. Jako vždy připomínám poplatky při koupi nemovitosti ve Španělsku. Je třeba počítat s 10% z ceny nemovitosti na daň z nemovitosti, 1500euro za právní služby, 800euro za notáře a 400euro za přepis.

Provážné zájemce nabízíme balíček za 5290kč který obsahuje:Ubytování v apartmánu přímo v Torrevieja pro 2 osoby na 2 nebo 3 noci Transfery s českým řidičem z letiště do apartmánu a zpátky Prohlídky bytů dle vašich požadavků v češtině Při prohlídkách vám sdělíme potenciál pronájmu ( za kolik se dá daný apartmán v sezóně pronajímat ) Sleva na právní služby u našeho nezávislého právního poradce v případě koupě nemovitosti přes naší agenturu ( 1200 euro místo 1500-2000 euro u jiných poradců )Letenky nejsou v ceně balíčku Platí od 17.11. do 30.4.2023Balíček je možné přizpůsobit vašim potřebámV případě koupi nemovitosti přes naší agenturu vám můžeme nabídnout správu nemovitostí a pomoc s hledáním klientůProdej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page