top of page

Prodej bytu 3+kk 54 m2 Torrevieja ve Španělsku .

Prodej bytu 3+kk 54 m2 Torrevieja ve Španělsku lokalita Punta Prima.

Živá kamera Torrevieja

Na prodej máme krásný zařízený byt v okouzlujícím prostředí Torrevieja Punta Prima ve Španělsku. Tento byt je ideální jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice pro pronájem na platformách jako AirBnb a Booking. Nachází se v vyhledávané lokalitě Punta Prima a je jen 600 metrů vzdálený od pláže Středozemního moře.


Byt disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji, čímž je ideálním místem pro páry nebo malé rodiny. K dispozici je také dobře udržovaná koupelna. Díky orientaci na jih v bytě máte dostatek přirozeného světla po celý den a výhled, který si můžete naplno vychutnat.

Tento byt je vybaven různými příjemnými doplňky, které zaručují pohodlí a pohodu. Patří mezi ně bazén,výtah a slunný balkon, který je ideálním místem pro relaxaci, zejména proto, že se nachází na rohu budovy. V bytě najdete stylový a funkční nábytek a máte také přístup do společného bazénu, který je skvělým místem pro osvěžení během teplých letních dní. Můžete si také užívat prostornou a soukromou terasu s výhledem na moře, která je ideálním místem pro strávení času venku.

Poloha tohoto bytu je vynikající s dobrou dostupností služeb a vybavenosti. Budete mít snadný přístup k autobusovým zastávkám, zalesněným oblastem, nákupním centrům, lékařským střediskům, pobřeží, golfovým hřištím, parkům, supermarketům a klidné a dobře udržované urbanizaci. Pro děti je v blízkosti k dispozici také hřiště.


Tento byt je skvělou investiční příležitostí pro ty, kteří hledají útulné a pohodlné bydlení ve výjimečném prostředí Torrevieja. S jeho blízkostí k pláži a všem důležitým službám je ideálním místem pro trávení dovolené nebo dlouhodobého pobytu. Nechte se okouzlit touto nemovitostí a kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám poskytli další informace a uspořádali prohlídku.

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page