top of page

Prodej bytu 3+kk 2x ložnicemi v Torrevieja, ES

Prodej bytu 3+kk se dvěma ložnicemi v Torrevieja, ES

Živá kamera Torrevieja

Rád Vám představím tento zařízený 3+k.k.k na prodej ve španělské lokalitě Torrevieja, konkrétně v oblasti Los Altos.


Tento apartmán nabízí útulný dispoziční plán se dvěma pokoji, z nichž jeden disponuje vlastní koupelnou a přímým vstupem na terasu s výhledem do společných prostor rezidence. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem poskytuje krásný výhled na zahradu domu.

Apartmán se nachází v komplexu La Ceuela, který nabízí dva bazény a rozlehlou zahradu, kterou můžete využívat. Dále je k dispozici vlastní garáž a komora, což poskytuje dostatek úložného prostoru.

Lokalita je velmi výhodná, protože se nachází v těsné blízkosti nákupních center La Zenia Boulevard a Habaneras. Pouhých pár metrů dál se nachází pláže Playa de Mar Azul, La Veleta a Cala Ferris. V blízkosti také najdete pláže Orihuela Costa, jako jsou Punta Prima, La Zenia, Playa Flamenca a Cabo Roig, stejně jako pláže Torrevieja a La Mata.


Díky blízkosti dálnice N-332 směrem na Alicante a Cartagena je snadná dostupnost jak k pobřežní dálnici AP-7, tak i ke golfovým hřištím Las Ramblas, Campoamor, Las Colinas a Villamartín. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají spojení s přírodními krásami, plážemi a rekreačními možnostmi, aniž by ztratili výhody městského života.


Pokud máte zájem o tento zařízený apartmán ve španělském Torrevieja, neváhejte nás kontaktovat pro další informace a domluvení prohlídky.

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page