top of page

Prodej bytu 3+k.k. v Torrevieja, Španělsko

Prodej bytu 3+k.k. v Torrevieja, Španělsko

Živá kamera Torrevieja

Tento fantastický byt 3+k.k. nabízí pohodlné bydlení v centrální oblasti města a je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít veškeré služby v dosahu.


Hlavní rysy této nemovitosti:- Lokace: Byt se nachází ve třetím patře budovy s výtahem, což zajišťuje snadný přístup. Máte také výhodu, že máte všechny důležité služby v blízkosti.


Dispozice: Byt má 2 ložnice, což poskytuje dostatek prostoru pro vaši rodinu nebo hosty. Koupelna s moderním sprchovým koutem nabízí komfortní užívání.- Balkon s výhledem na bazén:


Užijte si příjemné chvíle na balkoně s výhledem na komunitní bazén, kde si můžete odpočinout a relaxovat.-

Plně vybavená kuchyň: Samostatná kuchyň je plně vybavená, což vám umožní připravovat oblíbená jídla a stát se pravým mistrem kulinářského umění.-

Zařízení: Byt se prodává zařízený, což usnadní váš přesun a umožní vám začít užívat si nový domov ihned po zakoupení.- Komunitní bazén: Užijte si výhody dobře udržovaného komunitního bazénu, kde se můžete osvěžit a strávit čas s rodinou a přáteli.


Několik podrobností o nemovitosti:- Čistá vnitřní plocha: 55 m2- Zastavěná: 59 m2- Ložnice: 2- Koupelny: 1- Rok výroby: 2005- Orientace: Severní- Velikost terasy: 4 m2- Komunitní poplatky: 46 / měsíc- Vzdálenost k moři: 1,3 km- Daň: 198EUR.


Byt v centru Torrevieja za takovouto jedinečnou cenu je skvělou investicí a ideálním místem pro trvalé bydlení nebo jako letní sídlo na slunném pobřeží Španělska.

Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme uskutečnit váš sen o bydlení ve Španělsku!

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video