top of page

Townhouse v Guardamar Del Segura

Townhouse v Guardamar Del Segura

Živá kamera Torrevieja

Velmi dobře udržovaný řadový dům se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, 1 obývací pokoj, se společným bazénem,  nachází se v klidné části Guardamar , El Raso. Nemovitost je situována na okraji urbanizace,  kousek do komerčního centra s bohatou občanskou vybaveností. Oblast El Raso je jen 5 minut jízdy na místní pláže a 30 minut na letiště v Alicante, takže je ideální volbou pro dovolenou nebo trvalé bydlení.Před vstupem do domu se rozprostírá prostorný dvorek s posezením, kde je možnost umístit i gril, slunečník, houpačku atd. 

Z dvorku je přímý vstup do otevřeného obývacího pokoje, který  vede do otevřené kuchyně. Kuchyně je plně vybavená a má spoustu úložného prostoru a malou terasu, kterou lze použít jako technickou místnost. 

V přízemí se nachází dvoulůžkový pokoj a koupelna se sprchovým koutem.


Schody vedou do prvního patra, kde najdete hlavní ložnici s vlastní koupelnou a šatnou. Z ložnice ven vede balkon, kde si můžete užívat večerní západy slunce.


Nemovitost se pyšní komunitním bazénem, který má spoustu míst pro umístění lehátek, dětský bazén a sprchy.


Nemovitost se nabízí k prodeji částečně zařízená a doporučujeme včasnou prohlídku, jelikož nemovitosti v této cenové relaci již jsou dávnou minulostí.

Pozvolna ceny stoupají, neboť poptávka dvojnásobně převýšila nabídku v posledních dvou letech.Guardamar je skvostem celého pobřeží, neboť se zde nachází 8 km dlouhých přírodních písčitých pláží lemované dunami a borovicemi. 

Typ nemovitosti:Townhouse - řadový dům


Zastavěná plocha: 85 m2


Ložnice:2


Koupelny: 2

Obývací pokoj: 1

Bazén: ano

Cena: 2 729 000,- Kč


Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video