top of page

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením na výstavbu činž. domu Praha 10, Malešice

U Tvrze, Praha 10, Česko

Prodej pozemku

16.590.000,-Kč

U Tvrze, Praha 10, Česko

Máte jedinečnou příležitost investovat do developerského projektu v atraktivní lokalitě Prahy 10, Malešice.

Nabízíme vám stavební pozemek o výměře 276 m s platným stavebním povolením pro výstavbu činžovního domu s velkým potenciálem zhodnocení.
- Adresa: U tvrze, Praha 10 - Malešice
- Výměra pozemku: 276 m
- Vydané stavební povolení r. 2023 pro stavbu 8 bytů (6 bytů + 2 ateliéry)
- Celková zastavěná plocha: 257 m
- Obestavěný prostor: 3240 m
- Hrubá podlažní plocha: 660 m
- 7 parkovacích míst včetně garážových zakladačů
- Výtah
- Okamžitá možnost zahájení stavby díky platnému stavebnímu povolení

- Vysoký potenciál zhodnocení díky aktuální inflaci a postupnému zvyšování poptávky po stavebních pozemcích v Praze

- Unikátní projekt s 8. Byty ( 6 bytů a 2 ateliéry) , reagující na poptávku po moderním bydlení.

1. **Investiční příležitost**: Stavební pozemek s platným stavebním povolením představuje zajímavou investiční příležitost. S investicí do developerského projektu v Praze můžete očekávat růst hodnoty nemovitosti v budoucnosti, což může přinést významné finanční výnosy.

2. **Legální a schválený projekt**: Stavební pozemek s platným stavebním povolením znamená, že projekt prošel veškerými potřebnými schvalovacími procesy a splňuje místní stavební předpisy a normy.

3. **Šetření času a úsilí**: Vlastnictví stavebního pozemku se stavebním povolením výrazně šetří čas a úsilí, které by jinak bylo nutné vynaložit na získání stavebního povolení. Tím pádem lze rychleji přejít k fázi výstavby.

4. **Možnost rychlého zahájení výstavby**: Díky existenci stavebního povolení můžete ihned zahájit výstavbu plánovaného projektu, což může vést k rychlejšímu návratu investice a generování zisku.

5. **Potenciální zisk a zhodnocení investice**: Stavební pozemky v Praze mají obvykle dobrý potenciál pro zhodnocení investice, zejména v době, kdy je poptávka po nemovitostech v městských oblastech vysoká.

6. **Atraktivní lokalita Malešic**: Malešice jsou atraktivní lokalitou v Praze, která může lákat potenciální kupce či nájemníky. Dobrá dostupnost, služby, a veřejná doprava jsou klíčové faktory, které přispívají k atraktivitě této lokality.

7. **Stabilní investiční prostředí**: Praha nabízí stabilní a rozvíjející se investiční prostředí, které může přinést dlouhodobou stabilitu a jistotu ve vývoji investice.

Tyto faktory kombinované s kvalitní projektovou dokumentací a informacemi o pozemku mohou udělat z tohoto stavebního pozemku v Malešicích významnou a perspektivní investici.

Jak můžeme pomoci?

Děkujeme za odeslání!
Brzy se vám ozveme.

bottom of page