top of page
Plážové město

NAŠE SLUŽBY V OBLASTI NEMOVITOSTÍ

Vážení zájemci o prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti,

Rádi bychom vás seznámili s naší realitní kanceláří REKA GROUP s.r.o., která je již od roku 1989 přítomna na trhu nemovitostí v Čechách a ve španělské Torrevieja. Jsme spolehlivou a ověřenou realitní kanceláří s dlouholetou historií, která se specializuje na prodej, nákup a pronájem bytů, domů a pozemků.

Pokud hledáte nové bydlení, rádi vám pomůžeme najít tu správnou nemovitost, která splní vaše požadavky a přání. Naše realitní kancelář disponuje širokou nabídkou nemovitostí ve vašem okolí, ať už preferujete život ve městě, klid venkova nebo slunné pobřeží Torrevieji.

Naše služby nejsou omezeny pouze na vyhledávání a nabídku nemovitostí. Rovněž poskytujeme odhady tržní ceny zdarma, které vám pomohou získat přehled o hodnotě vaší nemovitosti. V případě vyřizování pozůstalosti také připravujeme znalecké posudky pro notáře. Chceme vám ulehčit celý proces a zajistit, aby byl hladký a profesionální.

Jsme si vědomi důležitosti času při jednání o nemovitostech, a proto jsme schopni sepsat kupní smlouvu do 24 hodin od dosažení dohody. Naše realitní kancelář si zakládá na efektivitě a spolehlivosti, a proto vám slibujeme viditelné výsledky.

Nebudeme se ohlížet jen na samotný obchod, ale také na vás jako na naše klienty. Poskytujeme vám špičkový realitní servis, který se zaměřuje na vaše potřeby a zájmy. Naše tým zkušených realitních makléřů je připraven vám naslouchat, odpovídat na vaše otázky a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

Pokud jste se rozhodli prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. Spolehněte se na REKA GROUP s.r.o., vaši ověřenou realitní kancelář s bohatou historií. Jsme připraveni vám pomoci s vašimi potřebami ohledně nemovitostí.

Napište nám ještě dnes

Naše služby 

Kotva 1
Businessmen

Historie firmy

Již  35 let na trhu nemovitostí. 

 

Právní servis

kompletních právních služeb vč. sepsání smluv
zajištění ocenění nemovitostí, vypracování znaleckého posudku nebo tržního posudku pro notáře
zajištění notářské nebo advokátské úschovy
finančního manažera k zajištění hypotéky, půjčky, úvěru s nejnižší možnou úrokovou sazbou.

bottom of page