top of page

Prodej bytu 2+.k.k. Torrevieja, Španělsko

Prodej 2+k.k. s bazénem.

Živá kamera Torrevieja

Prodej zařízeného bytu 2+kk v Torrevieja, Španělsko

Máme tu pro vás skvělou nabídku nádherný byt 2+kk v centru města Torrevieja. Tento úžasný dům se nachází pouhý 1 km od moře a jen pár minut chůze od centra Torrevieja, což vám umožní vychutnat si vše, co tato přímořská destinace nabízí, aniž byste museli využívat auto.

Byt disponuje dvěma ložnicemi s vestavěnými skříněmi, prostornou kuchyní a obývacím pokojem s jídelním koutem a přístupem na terasu, která je součástí tohoto domu. Zde si můžete užívat relaxaci a krásný výhled. Kromě toho vám tento dům nabízí také společný bazén a sklep, které jsou ideální pro chvíle odpočinku a úschovu vašich věcí.

Nečekejte a využijte této skvělé příležitosti k zakoupení bytu v Torrevieja, který je kompletně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. Tento byt nabízí ideální kombinaci pohodlí, polohy a výhod, které byste si jistě neměli nechat ujít.

Torrevieja je přímořské město na jihovýchodě Španělska, které se nachází na Costa Blanca v provincii Alicante. Toto město je oblíbeným turistickým cílem a má mnoho zajímavých míst a aktivit k nabídce.

Zde je několik informací o Torrevieje:

1. Pláže: Torrevieja je známá svými nádhernými plážemi. Mezi nejpopulárnější patří pláže Playa del Cura, Los Locos a La Mata. Tyto pláže nabízejí jemný písek, tyrkysovou vodu a jsou ideální pro opalování, koupání a vodní sporty.

2. Salinas de Torrevieja: Tato slaniska jsou jednou z největších slaných ploch ve Španělsku a jsou známá svými růžovými jezery. Můžete si prohlédnout fascinující krajinu, pozorovat mnoho druhů ptáků a dokonce se i vykoupat v jednom z jezer s vysokým obsahem soli.

3. Paseo Marítimo: Paseo Marítimo je pobřežní promenáda, která se táhne podél pobřeží Torrevieji. Je to skvělé místo pro procházky, jízdu na kole nebo jen relaxaci s nádherným výhledem na moře.

4. Muzeum moře a soli: Pokud máte zájem o historii a kulturu Torrevieje, navštivte Muzeum moře a soli. Zde se dozvíte více o výrobě soli, rybolovu a historii města.

5. Parky a zahrady: Torrevieja má také krásné parky a zahrady, jako je Park of Nations (Park národů) a Parque de las Naciones (Park národů). Tyto zelené prostory nabízejí klidné prostředí pro procházky, pikniky a odpočinek.

6. Noční život: Torrevieja má živý noční život s mnoha bary, restauracemi a kluby. Pokud máte rádi zábavu, najdete zde různé možnosti od tradičních španělských tavern po moderní diskotéky.

Toto jsou pouze některé z mnoha věcí, které si můžete v Torrevieje užít. Město také pořádá různé festivaly a kulturní události během roku, které stojí za prozkoumání.

Kontaktujte nás dnes a domluvte si prohlídku tohoto bytu. Máme radost, že vám můžeme pomoci s vaším novým domovem v Torrevieja!

Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page