top of page

Prodej Novostavba Santa Polo, Španělsko

Novostavba apartmánů Santa Polo, Španělsko

Živá kamera Torrevieja

Vážení zájemci o apartmány v Santa Pola, Španělsko, rádi bychom vám představili unikátní příležitost investovat do nemovitosti s následným pronajímáním v krásném městě Santa Pola. Villa Mediterráneo je komplex nabízející luxusní apartmány se 3 ložnicemi a společným bazénem, nacházející se pouhých 150 metrů od pláže.


Již samotný název "Villa Mediterráneo" napovídá, že tento komplex je navržen v současném a středomořském stylu, který vám přinese dokonalou atmosféru a relaxaci. Domy jsou vkusně rozmístěny kolem prostorných společných prostor, kam patří velký bazén a opalovací salonek. Tyto prostředky jsou ideálním místem pro osvěžení po pobytu na pláži nebo pro odpočinek před dalším dobrodružstvím plným vzrušení. K dispozici je také volitelné parkování a úschovna.

Apartmány samotné nabízejí 3 ložnice a 2 nebo 3 koupelny, které splňují veškeré nároky na komfort a luxus. Máte možnost vybrat si mezi byty s velkými terasami, které vám poskytnou nádherné výhledy, nebo raději zvolit řadový dům, který vám poskytne pocit nezávislosti a který je vybaven vlastním soláriem. Některé řadové domy také disponují sklepem, což je skvělé pro další úložný prostor.


Villa Mediterráneo se nachází v Santa Pola, které je ideální prázdninovou destinací na jihu Costa Blanca. Komplex je velmi blízko přístavu Santa Pola, kde naleznete širokou škálu barů, restaurací, obchodů a vodních aktivit. Pláž je pouhých pár kroků od vašeho domova a rozprostírá se na více než 11 kilometrů. Okolí nabízí také několik golfových hřišť a mnoho krásných míst k návštěvě, jako je například ostrov Tabarca, hrad, solné pláně a mnoho dalších zajímavých lokalit.

Dovolte nám upozornit, že DPH ve výši 10% není zahrnuta v ceně. Plocha terasy se pohybuje od 30,24 do 52,24 metrů čtverečních.


Dalšími výhodami, které nabízíme, jsou zahrada, ohraničený komplex, parkoviště, sauna, výhled na moře, solárium, komora a plavecký bazén.


Pokud máte zájem o tyto atraktivní apartmány v Santa Pola, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám poskytnout další informace a zařídit prohlídku. Těšíme se na vaši odpověď a možnost spolupráce.


Prodej nemovitostí Španělsko

Prodej nemovitostí Španělsko

Přehrát video
bottom of page