top of page

Byt v osobním vlastnictví 2+kk, 45 m², Praze 13 - Stodůlky.

Janského, Praha 13, Česko

Prodej bytu

rezervace

Janského, Praha 13, Česko


"Rádi bychom Vám představili exkluzivní nabídku bytu v osobním vlastnictví 2+kk o rozloze 45 m², nacházejícího se v 8. patře panelového domu v atraktivní lokalitě Prahy 13 - Stodůlky

. Byt disponuje plovoucími podlahami a dlažbou, zděným jádrem a samozřejmostí je přidružený sklep. Pro vaše pohodlí a komfort je zde krásný výhled do Prokopského údolí.

Vynikající dopravní dostupnost je dosažitelná během 7 minut chůze k metru linky B, zastávka Lužiny. Tato lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně škol, školek, hřišť, lékáren, obchodů, restaurací a kaváren. Pro milovníky přírody a aktivního životního stylu je ideální blízkost Prokopského údolí, Dalejského parku a údolí potoka Prokopského. Dům prošel celkovou revitalizací a okna bytu jsou orientována na východ, což poskytuje příjemné osvětlení a atmosféru.

Tento byt je volný ihned k nastěhování a nízké poplatky za bydlení zajišťují ekonomickou výhodnost. Vzhledem k výborné lokalitě se tento byt jeví jako významná investice, která může sloužit nejen jako komfortní bydlení, ale také jako zajímavá investiční příležitost. Možnost financování hypotečním úvěrem je dalším benefitem, který Vám rádi pomůžeme zrealizovat."

Prohlídka tohoto bytu je vřele doporučena, abyste si mohli vytvořit přesný obraz o jeho výjimečných kvalitách. Budeme rádi, když nás kontaktujete pro sjednání termínu prohlídky či pro další doplňující informace.

Jak můžeme pomoci?

Děkujeme za odeslání!
Brzy se vám ozveme.

bottom of page