top of page

Prodej zařízeného bytu ve Španělsku o rozloze 105m2.

Torrevieja, Španělsko

prodej bytu Španělsko

135.000 EUR

Torrevieja, Španělsko

Tento fantastický byt 3+k.k. nabízí pohodlné bydlení v centrální oblasti města a je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít veškeré služby v dosahu.

Hlavní rysy této nemovitosti:

- Lokace: Byt se nachází ve třetím patře budovy s výtahem, což zajišťuje snadný přístup. Máte také výhodu, že máte všechny důležité služby v blízkosti.

- Dispozice: Byt má 2 ložnice, což poskytuje dostatek prostoru pro vaši rodinu nebo hosty. Koupelna s moderním sprchovým koutem nabízí komfortní užívání.

- Balkon s výhledem na bazén: Užijte si příjemné chvíle na balkoně s výhledem na komunitní bazén, kde si můžete odpočinout a relaxovat.

- Plně vybavená kuchyň: Samostatná kuchyň je plně vybavená, což vám umožní připravovat oblíbená jídla a stát se pravým mistrem kulinářského umění.

- Zařízení: Byt se prodává zařízený, což usnadní váš přesun a umožní vám začít užívat si nový domov ihned po zakoupení.

- Komunitní bazén: Užijte si výhody dobře udržovaného komunitního bazénu, kde se můžete osvěžit a strávit čas s rodinou a přáteli.

Několik podrobností o nemovitosti:

- Čistá vnitřní plocha: 55 m2
- Zastavěný povrch: 59 m2
- Ložnice: 2
- Koupelny: 1
- Rok výroby: 2005
- Orientace: Severní
- Velikost terasy: 4 m2
- Komunitní poplatky: 46 / měsíc
- Vzdálenost k moři: 1,3 km
- Daň: 198

Byt v centru Torrevieja za takovouto jedinečnou cenu je skvělou investicí a ideálním místem pro trvalé bydlení nebo jako letní sídlo na slunném pobřeží Španělska.

Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme uskutečnit váš sen o bydlení ve Španělsku!

Jak můžeme pomoci?

Děkujeme za odeslání!
Brzy se vám ozveme.

bottom of page